Benefity

Bezšpárový povrch

Použitím SILK PLASTER sa dosiahne dokonale hladký povrch bez škár. Povlak nevytvára bubliny ani praskliny. Ak sa lak aplikuje ako vrchný náter, povrch sa môže pravidelne čistiť a udržiavať v optimálnom stave.

V budovách často dochádza k malým stavebným posunom. Ak sa to stane vašej budove, povrch zostane stále rovný vďaka pružnosti nášho materiálu. Povrch skutočne zostane hladký celé roky, aj keď sa teploty neustále menia. Okrem toho sa malé nedokonalosti dajú ľahko zakryť pomocou SILK PLASTER.

Jednoduchá aplikácia a oprava

SILK PLASTER sa veľmi ľahko aplikuje s minimálnou potrebou prípravy povrchu. Nie je potrebné žiadne lepidlo ani iné výrobky. V skutočnosti potrebujete len materiál SILK PLASTER a vodu.

Tekuté tapety SILK PLASTER majú jednu veľkú výhodu v tom, že v prípade potreby môžete ľahko vykonať rýchlu obnovu povrchov. Ak dôjde k malému poškodeniu, dobrou správou je, že nemusíte nanovo vymaľovať celý povrch! Stačí naniesť trochu vody na poškodenú časť a pomocou hladidla vyrovnať plochu, ktorú chcete nanovo vymaľovať.

Vytvorenie interiéru podľa vašich predstáv.

Naša široká škála farieb a textúr vám ponúka možnosť vytvoriť si akýkoľvek interiér podľa vašich predstáv, od jednoduchých jednofarebných až po zložité vzory, na pracovisko alebo do rodinného domu. S viac ako 500 odtieňmi a textúrami dáva SILK PLASTER každému možnosť vyjadriť svoju kreativitu pri navrhovaní interiéru.

ECO friendly

Povrchové materiály SILK PLASTER sú vytvorené z prírodných materiálov. Hlavnými zložkami sú celulózové vlákna, minerály a lepidlo. Výsledkom tohto použitia prírodných surovín a prísne kontrolovanej technológie výroby je ekologický, medzinárodne certifikovaný materiál na tapety, ktorý je bezpečný a zároveň krásny pre domácnosti a pracovné priestory.

Hypoalergénny materiál

Záleží nám na zdraví našich zákazníkov a na životnom prostredí. Tekuté tapety SILK PLASTER zabezpečujú ochranu pred zlúčeninami vyvolávajúcimi alergie, ktoré sa môžu uvoľňovať z podkladových povrchov. SILK PLASTER je preto vhodná na dekoráciu všetkých domácich, verejných a kancelárskych priestorov vrátane tých, ktoré používajú deti.

Okrem toho sa SILK PLASTER dodáva s akustickými a tepelnoizolačnými vlastnosťami, ktoré pomôžu zadržať nežiaduci hluk, ako aj zútulniť miestnosť počas chladnejších ročných období. Materiály SILK PLASTER sú tiež ohňovzdorné, čo z nich robí jeden z bezpečnejších obkladov stien.

Nákupný košík
Návrat hore