Špecifikácia produktu

Čo je tekutá hodvábna tapeta?

Hodvábna omietka sa nanáša na steny a stropy, aby sa vytvoril bezchybný, bezšvový obklad stien. Hodvábna omietka sa skladá z textilných a celulózových vlákien, dekoratívnych a minerálnych zložiek a lepidla. SILK PLASTER sa dá ľahko aplikovať na akýkoľvek povrch a je úplne spoľahlivá. Hodvábna omietka je trvanlivá, odolná voči vyblednutiu a je estetická.

Našim zákazníkom je k dispozícii množstvo odtieňov a textúr, ktoré im umožnia zrealizovať ich neobyčajné interiérové nápady. Môžete pridať aj ďalšie dekoratívne prvky, napríklad trblietky, ktoré sa dajú pridať do konečnej povrchovej zmesi. SILK PLASTER má dlhodobú trvanlivosť a vykazuje vynikajúce zvukovoizolačné vlastnosti. SILK PLASTER je ideálny pre tých, ktorí chcú v krátkom čase osviežiť interiér.

Ako sa materiál pripravuje?

Ako sa pripravuje SILK PLASTER? Príprava a aplikácia hodvábnej omietky je pomerne jednoduchá. Na aplikáciu budete potrebovať plastové hladidlo, na zmiešanie výrobku možno použiť aj vŕtačku s miešacou tryskou. Na obale sú uvedené jasné pokyny. Uistite sa, že ich starostlivo dodržiavate.

Vrecko Silk Plaster pridáte do miešacej misky, pridáte vodu a výrobok spolu premiešate. Potom môžete výrobok nechať stuhnúť. Je to rýchly a jednoduchý proces!

SILK PLASTER je ideálny pre tých, ktorí chcú v krátkom čase osviežiť interiér.

Nákupný košík
Návrat hore